Napsali o nás

Image

Veselská Zdislava trénuje paměť

Veselí nad Moravou – Letos začala klienty denního stacionáře Zdislava ve Veselí nad Moravou navštěvovat fenka border kolie Meri při canisterapii. Od letošních prázdnin čeká na klienty Zdislavy další novinka. Od srpna si mohou zábavnou formou procvičovat především dlouhodobou paměť.

Fenka Meri pomáhá klientům Zdislavy

Border kolii Meri jsou tři roky. Většinu jejího života ji její majitelka připravovala na canisterapii. Přestože zatím fenka ještě studium nezavršila zkouškou, vyzkoušela si už i praktickou část vzdělávání, když dvakrát navštívila klienty ve veselském Denním stacionáři Zdislava Veselí,z.ú..

Stacionář obstál při inspekci kvality

V měsíci listopadu prošel úspěšně inspekcí kvality denní stacionář Zdislava Veselí,z.ú.. Lidem pokročilejšího věku zde nabízí přiměřenou péči, když se o ně nemá kdo z blízkých postarat a zajišťuje jim kontakt s jejich vrstevníky.

Zdislava dostala zdarma další sociální automobil

Slavnostní okamžiky zažívali pracovníci obecně prospěšné společnosti Zdislava Veselí,z.ú.. Od firmy Kompakt Poděbrady totiž přebrali klíčky od sociálního automobilu Renault Kango.

Veselská školka pro seniory je oblíbená

Zajímavý program se snaží připravit veselský stacionář pro dospělé a seniory. O službu zařízení, označovaném jako školka pro důchodce, projevují zájem hlavně rodiny starající se o své blízké.